O nás

 

MTB Horská časovka na Kubínsku s viacerými novinkami!

MTB Horská časovka na Kubínsku sa radí medzi najdlhšie a najnáročnejšie horské časovky na Slovensku vôbec. Po minuloročnom úspešnom ročníku, sa rozhodli organizátori pridať na obrátkach a tak sa všetci fanúšikovia horskej cyklistiky môžu 26. augusta tohto roka tešiť na ešte kvalitnejší a atraktívnejší pretek. 

Centrom konania 4. ročníka bude podobne ako v minulosti Hotel Belez. V jeho areáli bude prebiehať registrácia a tiež celodňový sprievodný program pre všetkých návštevníkov. 

Pre pretekárov je pripravených hneď päť kategórií, ktoré sú rozdelené na juniorov, ženy a tri mužské kategórie. Prvý traja pretekári z každej kategórie budú ocenení špeciálnymi cenami a pripravená je dokonca aj finančná odmena pre držiteľa nového traťového rekordu. Taktiež sa všetci môžete tešiť na tombolu, kde môžete vyhrať veľké množstvo zaujímavých cien.

Všetci pretekári musia používať len horské bicykle (MTB) s priemerom kolies 26 až 29 palcov a minimálnou šírkou pneumatík 1,5 palca.

Tieto informácie tak určite dávajú silný predpoklad, že 4. ročník MTB Horskej časovky na Kubínsku bude ozajstným zážitkom pre všetkých pretekárov aj návštevníkov.

 

Všetkých srdečne pozývame, tešíme sa na Vás!

S pozdravom 
Organizačný tím MTB Horská časovka na Kubínsku
 

Kontakt

Tomas Kubacka

+421911656048

© 2014 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode